Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald 26.09.2019

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald 26.09.2019 - Zhuhai Open - Zhuhai - porovnání

ZÁPAS

26.09.19čtvrtfináleMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcus Daniell/Philipp Oswald 6-72, 7-5, 10-7 China Zhuhai tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Marcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopMarcus Daniell/Philipp Oswald
1. podání %49/79 (62%)56/79 (71%)
Vyhrané body z 1.podání37/49 (76%)42/56 (75%)
Vyhrané body z 2.podání19/30 (63%)12/23 (52%)
Vyhrané body z returnu25/79 (32%)23/79 (29%)
Vyhrané body celkem81/158 (51%)77/158 (49%)
Dvojchyby24
Esa13

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
1-1Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-2Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
3-3Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva4-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
5-5Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-6
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
6-6Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6
6-72
2
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-0Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
3-2Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
4-3Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-4Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
6-5Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
7-5
3
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-0
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 9-7
(7)Marcus Daniell/Philipp Oswald Marcus Daniell/Philipp Oswald podáva
0-0
10-7

Marcelo Demoliner
Brazília
18.01.89, 31 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Nový Zéland
09.11.89, 31 Let







Marcus Daniell
Matwe Middelkoop
Holandsko
03.09.83, 37 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rakúsko
23.01.86, 34 Let
190 cm
80 kg

Hraje pravou rukou
Philipp Oswald
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald - Vzájemné zápasy

26.09.19čtvrtfináleMarcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopMarcus Daniell/Philipp Oswald6-72, 7-5, 10-7 detail zápasuChina Zhuhai tvrdý

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - poslední zápasy

Russia St. Petersburg - tvrdý I.
18.10.20
finále
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin2-6, 6-74 prohradetail zápasu
17.10.20
semifinále
vs. Alexander Bublik/Reilly Opelka6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.10.20
čtvrtfinále
vs. Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-61, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Andres Molteni/Hugo Nys7-64, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Daniel Evans/Hubert Hurkacz6-72, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Austria Kitzbuhel - antuka
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer5-7, 7-64, 9-11 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Sebastian Ofner/Jurij Rodionov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
05.09.20
2. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Nicolas Mahut/Jan-Lennard Struff6-74, 7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Andre Goransson5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Jaume Antoni Munar Clar/Casper Ruud6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
09.02.20
finále
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni6-3, 7-64 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.02.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Pedro Martinez Portero7-65, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Juan Pablo Ficovich6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/Jack Withrow6-4, 6-74, 6-78 prohradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-710, 7-65, 7-10 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
19.10.19
finále
vs. Simone Bolelli/Andres Molteni6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Christian Garin/John-Patrick Smith6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
09.10.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 6-72 prohradetail zápasu
China Zhuhai - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-72, 6-74 prohradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 výhradetail zápasu

Marcus Daniell/Philipp Oswald - poslední zápasy

France Paris - tvrdý I.
04.11.20
2. kolo
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.11.20
1. kolo
vs. Kevin Krawietz/Alexander Zverev7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Nur-Sultan - tvrdý I.
30.10.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic6-74, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
28.10.20
1. kolo
vs. Dominic Inglot/Aisam Qureshi6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Cologne - tvrdý I.
24.10.20
semifinále
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies4-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.10.20
čtvrtfinále
vs. Lukasz Kubot/Marcelo Melo6-2, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
21.10.20
1. kolo
vs. Daniel Altmaier/Oscar Otte6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Sardinia - antuka
17.10.20
finále
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.10.20
semifinále
vs. John Peers/Michael Venus6-4, 6-3 výhradetail zápasu
14.10.20
čtvrtfinále
vs. Artem Sitak/Igor Zelenay6-3, 7-63 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Albert Ramos-Vinolas/David Vega Hernandez6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar2-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Mate Pavic/Bruno Soares2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Forli Challenger - antuka
24.09.20
čtvrtfinále
vs. Lorenzo Musetti/Andrea Pellegrino6-75, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
22.09.20
1. kolo
vs. Andrea Arnaboldi/Filippo Baldi6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Austria Kitzbuhel - antuka
10.09.20
čtvrtfinále
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Radu Albot/Nikoloz Basilashvili6-1, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
04.09.20
2. kolo
vs. Christopher Eubanks/Mackenzie McDonald6-75, 3-6 prohradetail zápasu
02.09.20
1. kolo
vs. Raven Klaasen/Oliver Marach6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
24.02.20
1. kolo
vs. Grigor Dimitrov/Taylor Harry Fritz5-7, 6-3, 10-12 prohradetail zápasu
USA Delray Beach - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara4-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA New York - tvrdý I.
12.02.20
1. kolo
vs. Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara3-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
22.01.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos4-6, 4-6 prohradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
18.01.20
finále
vs. Luke Bambridge/Ben Mclachlan6-73, 3-6 prohradetail zápasu
17.01.20
semifinále
vs. Austin Krajicek/Franko Skugor6-2, 7-65 výhradetail zápasu
16.01.20
čtvrtfinále
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Fabio Fognini6-3, 1-1, Simone Bolelli/Fabio Fognini - skrečvýhradetail zápasu
France Paris - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Karen Khachanov/Andrey Rublev4-6, 5-7 prohradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Raven Klaasen/Michael Venus6-1, 6-72, 10-7 výhradetail zápasu
Austria Vienna - tvrdý I.
25.10.19
semifinále
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury4-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
<