Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 28.09.2019

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 28.09.2019 - Zhuhai Open - Zhuhai - porovnání

ZÁPAS

28.09.19semifináleMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 7-64, 6-3 China Zhuhai tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Marcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopGoncalo Oliveira/Andrei Vasilevski
1. podání %44/60 (73%)35/64 (55%)
Vyhrané body z 1.podání35/44 (80%)24/35 (69%)
Vyhrané body z 2.podání12/16 (75%)15/29 (52%)
Vyhrané break-bally2/8 (25%)1/3 (33%)
Vyhrané body z returnu25/64 (39%)13/60 (22%)
Vyhrané body celkem72/124 (58%)52/124 (42%)
Dvojchyby12
Esa22

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
1-1Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
1-3Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
3-3Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva4-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
5-5Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-6
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-6Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4
7-64
2
0-0Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
1-0Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-0Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
4-1Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva4-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
5-2Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3

Marcelo Demoliner
Brazília
18.01.89, 31 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Portugalsko
17.02.95, 25 Let







Goncalo Oliveira
Matwe Middelkoop
Holandsko
03.09.83, 37 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Bielorusko
28.05.91, 29 Let




Andrei Vasilevski
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski - Vzájemné zápasy

28.09.19semifináleMarcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopGoncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 detail zápasuChina Zhuhai tvrdý

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - poslední zápasy

Russia St. Petersburg - tvrdý I.
18.10.20
finále
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin2-6, 6-74 prohradetail zápasu
17.10.20
semifinále
vs. Alexander Bublik/Reilly Opelka6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.10.20
čtvrtfinále
vs. Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-61, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Andres Molteni/Hugo Nys7-64, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Daniel Evans/Hubert Hurkacz6-72, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Austria Kitzbuhel - antuka
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer5-7, 7-64, 9-11 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Sebastian Ofner/Jurij Rodionov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
05.09.20
2. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Nicolas Mahut/Jan-Lennard Struff6-74, 7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Andre Goransson5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Jaume Antoni Munar Clar/Casper Ruud6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
09.02.20
finále
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni6-3, 7-64 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.02.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Pedro Martinez Portero7-65, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Juan Pablo Ficovich6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/Jack Withrow6-4, 6-74, 6-78 prohradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-710, 7-65, 7-10 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
19.10.19
finále
vs. Simone Bolelli/Andres Molteni6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Christian Garin/John-Patrick Smith6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
09.10.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 6-72 prohradetail zápasu
China Zhuhai - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-72, 6-74 prohradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 výhradetail zápasu

Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski - poslední zápasy

China Zhuhai - tvrdý
28.09.19
semifinále
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop6-74, 3-6 prohradetail zápasu
26.09.19
čtvrtfinále
vs. Luke Bambridge/Ben Mclachlan6-77, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Casper Ruud7-63, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent Challenger - antuka
13.06.19
čtvrtfinále
vs. Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler5-7, 3-6 prohradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Francis Casey Alcantara/Grigoriy Lomakin7-65, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan Almaty Challenger - antuka
08.06.19
finále
vs. Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo6-74, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
07.06.19
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-0 výhradetail zápasu
06.06.19
čtvrtfinále
vs. Riccardo Bonadio/Skander Mansouri6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.06.19
1. kolo
vs. Timofey Skatov/Mario Vilella Martinez6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Vicenza Challenger - antuka
02.06.19
finále
vs. Fabricio Neis/Fernando Romboli6-3, 6-4 výhradetail zápasu
01.06.19
semifinále
vs. Luis David Martinez/Andrea Vavassori6-3, 6-4 výhradetail zápasu
31.05.19
čtvrtfinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
30.05.19
1. kolo
vs. Carlos Berlocq/Adrian Menendez-Maceiras Carlos Berlocq/Adrian Menendez-Maceiras - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Uzbekistan Samarkand Challenger - antuka
18.05.19
finále
vs. Sergey Fomin/Teimuraz Gabashvili3-6, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
17.05.19
semifinále
vs. Jose Hernandez-Fernandez/Pavel Kotov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.05.19
čtvrtfinále
vs. Ulises Blanch/Renzo Olivo6-4, 6-75, 11-9 výhradetail zápasu
14.05.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent Challenger - antuka
11.05.19
finále
vs. Jurij Rodionov/Emil Ruusuvuori4-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
10.05.19
semifinále
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.05.19
čtvrtfinále
vs. Teimuraz Gabashvili/Grigoriy Lomakin6-1, 6-3 výhradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Karim-Mohamed Maamoun/Alexander Zhurbin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
<