Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar 08.02.2020

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar 08.02.2020 - Cordoba Open - Cordoba - porovnání

ZÁPAS

08.02.20semifináleMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Ariel Behar/Gonzalo Escobar 6-4, 6-3 Argentina Cordoba antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Marcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopAriel Behar/Gonzalo Escobar
1. podání %33/53 (62%)32/51 (63%)
Vyhrané body z 1.podání25/33 (76%)21/32 (66%)
Vyhrané body z 2.podání13/20 (65%)9/19 (47%)
Vyhrané break-bally3/6 (50%)1/6 (17%)
Vyhrané body z returnu21/51 (41%)15/53 (28%)
Vyhrané body celkem59/104 (57%)45/104 (43%)
Dvojchyby12
Esa20

STATISTIKY ZÁPASU

1
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-1Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-2Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-3Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
5-4Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
6-4
2
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-2Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
4-3Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
6-3

Marcelo Demoliner
Brazília
18.01.89, 31 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Uruguay
12.11.89, 31 Let
182 cm
73 kg

Hraje pravou rukou



Ariel Behar
Matwe Middelkoop
Holandsko
03.09.83, 37 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Ekvádor
20.01.89, 31 Let




Gonzalo Escobar
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Vzájemné zápasy

08.02.20semifináleMarcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopAriel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 detail zápasuArgentina Cordoba antuka

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - poslední zápasy

Russia St. Petersburg - tvrdý I.
18.10.20
finále
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin2-6, 6-74 prohradetail zápasu
17.10.20
semifinále
vs. Alexander Bublik/Reilly Opelka6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.10.20
čtvrtfinále
vs. Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-61, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Andres Molteni/Hugo Nys7-64, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Daniel Evans/Hubert Hurkacz6-72, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Austria Kitzbuhel - antuka
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer5-7, 7-64, 9-11 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Sebastian Ofner/Jurij Rodionov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
05.09.20
2. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Nicolas Mahut/Jan-Lennard Struff6-74, 7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Andre Goransson5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Jaume Antoni Munar Clar/Casper Ruud6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
09.02.20
finále
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni6-3, 7-64 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.02.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Pedro Martinez Portero7-65, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Juan Pablo Ficovich6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/Jack Withrow6-4, 6-74, 6-78 prohradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-710, 7-65, 7-10 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
19.10.19
finále
vs. Simone Bolelli/Andres Molteni6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Christian Garin/John-Patrick Smith6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
09.10.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 6-72 prohradetail zápasu
China Zhuhai - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-72, 6-74 prohradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 výhradetail zápasu

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - poslední zápasy

Kazakhstan Nur-Sultan - tvrdý I.
28.10.20
1. kolo
vs. Luke Bambridge/Divij Sharan5-7, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
24.10.20
finále
vs. Robert Galloway/Nathaniel Lammons4-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
23.10.20
semifinále
vs. Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky6-1, 7-65 výhradetail zápasu
22.10.20
čtvrtfinále
vs. Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier6-4, 6-0 výhradetail zápasu
21.10.20
1. kolo
vs. Koray Kirci/Ergi Kirkin6-1, 7-63 výhradetail zápasu
Italy Sardinia - antuka
14.10.20
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
10.10.20
finále
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic4-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.10.20
semifinále
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez6-4, 3-6, 13-11 výhradetail zápasu
08.10.20
čtvrtfinále
vs. Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak6-4, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.20
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-2, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
France Paris - antuka
29.09.20
1. kolo
vs. Nicholas Monroe/Tommy Paul3-6, 7-5, 6-74 prohradetail zápasu
France Aix En - antuka
12.09.20
finále
vs. Andres Molteni/Hugo Nys4-6, 6-74 prohradetail zápasu
12.09.20
semifinále
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Arthur Cazaux/Harold Mayot7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 prohradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
08.02.20
semifinále
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.02.20
čtvrtfinále
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
USA Newport Beach - tvrdý
01.02.20
finále
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
USA Houston Challenger - tvrdý
16.11.19
finále
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 prohradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 výhradetail zápasu
<