ZÁPAS
16.07.21 | čtvrtfinále | Marcello Serafini | Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-0 | M15 L'Aquila | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marcello Serafini | Pablo Llamas Ruiz | |
1. podání % | 29/47 (62%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/18 (33%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 34/51 (67%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body celkem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marcello Serafini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marcello Serafini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcello Serafini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marcello Serafini | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marcello Serafini | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcello Serafini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marcello Serafini | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marcello Serafini | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marcello Serafini vs. Pablo Llamas Ruiz - Vzájemné zápasy
16.07.21 | čtvrtfinále | Marcello Serafini | Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 L'Aquila | antuka |
Marcello Serafini form & Pablo Llamas Ruiz form
Marcello Serafini - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leonardo Malgaroli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Neil Oberleitner | 6-77, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Hamish Stewart | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Davis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 finále | vs. Salvatore Caruso | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-0, Federico Iannaccone - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Pablo Llamas Ruiz - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu |