ZÁPAS
25.09.20 | semifinále | Marc-Andrea Huesler | Carlos Gomez-Herrera | 7-65, 6-76, 6-4 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marc-Andrea Huesler | Carlos Gomez-Herrera | |
1. podání % | 68/121 (56%) | 62/121 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 48/68 (71%) | 48/62 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 32/53 (60%) | 27/59 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/15 (27%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 46/121 (38%) | 41/121 (34%) |
Vyhrané body celkem | 126/242 (52%) | 116/242 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 14 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marc-Andrea Huesler vs. Carlos Gomez-Herrera - Vzájemné zápasy
25.09.20 | semifinále | Marc-Andrea Huesler | Carlos Gomez-Herrera | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Marc-Andrea Huesler form & Carlos Gomez-Herrera form
Marc-Andrea Huesler - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu |
Carlos Gomez-Herrera - poslední zápasy
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Corrientes Challenger - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
15.06.22 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.03.22 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Quito Challenger - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.21 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.21 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | detail zápasu |