ZÁPAS
13.04.21 | 1. kolo | Marat Sharipov (RUS) | Mikolaj Lorens | 6-3, 6-4 | M15 St. | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marat Sharipov (RUS) | Mikolaj Lorens | |
1. podání % | 28/53 (53%) | 37/59 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/25 (52%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marat Sharipov (RUS) | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marat Sharipov (RUS) | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marat Sharipov (RUS) | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marat Sharipov (RUS) | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marat Sharipov (RUS) | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marat Sharipov (RUS) | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marat Sharipov (RUS) | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marat Sharipov (RUS) | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marat Sharipov (RUS) | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Mikolaj Lorens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marat Sharipov (RUS) | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
30.01.02, 22 Let
30.01.02, 22 Let
Marat Sharipov (RUS) vs. Mikolaj Lorens - Vzájemné zápasy
13.04.21 | 1. kolo | Marat Sharipov (RUS) | Mikolaj Lorens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 St. | tvrdý I. |
Marat Sharipov (RUS) form & Mikolaj Lorens form
Marat Sharipov (RUS) - poslední zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | - | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 1-6, - Marat Sharipov (RUS) - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 6-4, 1-0, Niels Visker - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | Bernard Tomic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Amr Elsayed | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 6-1, 4-1, Vadym Ursu - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mats Moraing | - | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | Alberto Lim - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-71, 6-71 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jakub Novak (2003) | 7-67, 6-4 | detail zápasu |
Mikolaj Lorens - poslední zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.21 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 7-65, Dimitriy Voronin - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.01.21 čtvrtfinále | vs. Simone Roncalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Mikel Aranzabal | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 1-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.10.20 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 kvalifik. | vs. Oscar Weightman | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Patryk Gewert | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Karol Krawczynski | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 7-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 kvalifik. | vs. Ioannis Stergiou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 1-6, 6-3, 17-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Maxime Hamou | 3-6, 1-6 | detail zápasu |