ZÁPAS
04.07.21 | 1. kolo kval. | Maks Lukman | Paul Valsecchi | 6-3, 4-6, 12-10 | M25 Velenje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
05.11.01, 22 Let
05.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Maks Lukman vs. Paul Valsecchi - Vzájemné zápasy
04.07.21 | 1. kolo kval. | Maks Lukman | Paul Valsecchi | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu | M25 Velenje | antuka |
Maks Lukman form & Paul Valsecchi form
Maks Lukman - poslední zápasy
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.23 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 7-62, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-77, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Voljavec | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Myroslav Bondar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 7-5, 6-73, 16-14 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-73, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ushakov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Hong Chung | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Gillian Osmont | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tomislav Podvinski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |