ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Maik Steiner | Kirill Mishkin | 6-0, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.02, 21 Let
23.10.02, 21 Let
Maik Steiner vs. Kirill Mishkin - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Maik Steiner | Kirill Mishkin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maik Steiner form & Kirill Mishkin form
Maik Steiner - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Kirill Mishkin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - skreč | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 7-63, 6-73, 9-11 | detail zápasu |