ZÁPAS
05.03.23 | 1. kolo kval. | Maik Steiner | Artem Khuda | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
24.04.05, 18 Let
24.04.05, 18 Let
Maik Steiner vs. Artem Khuda - Vzájemné zápasy
05.03.23 | 1. kolo kval. | Maik Steiner | Artem Khuda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Maik Steiner form & Artem Khuda form
Maik Steiner - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Artem Khuda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasper Lai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 0-6, 0-6 | detail zápasu |