Nový Zéland
03.05.00, 23 Let
03.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Macsen Sisam vs. Ajeet Rai - Vzájemné zápasy
13.06.20 | 1. kolo | Macsen Sisam | Ajeet Rai | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Macsen Sisam form & Ajeet Rai form
Macsen Sisam - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
16.06.20 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Michael Venus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Errol Smith | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. George Goldhoff | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Conor Berg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Luke Johnson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Marco Corino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Sergey Bolotov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Mariano David Cassan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Adam Torocsik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Veljko Blagojevic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Denis Oreshin | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Siim Troost | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gardiner Perotti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F13 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Alex Hagon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Zeljko Milovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Ioannis Papounidis | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Ajeet Rai - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | detail zápasu |