ZÁPAS
14.01.20 | 2. kolo kval. | Luke Johnson | Dominik Langmajer | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.99, 24 Let
21.08.99, 24 Let
Luke Johnson vs. Dominik Langmajer - Vzájemné zápasy
14.01.20 | 2. kolo kval. | Luke Johnson | Dominik Langmajer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Luke Johnson form & Dominik Langmajer form
Luke Johnson - poslední zápasy
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.11.21 finále | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
06.11.21 semifinále | vs. Vasil Kirkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Nico Mostardi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Connor Farren | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
03.10.21 finále | vs. Dan Added | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.21 semifinále | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.21 čtvrtfinále | vs. Boris Fassbender | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Dominik Langmajer - poslední zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |