ZÁPAS
04.04.22 | 1. kolo | Lukas Rosol | Timofey Skatov | 7-65, 7-65 | Oeiras 2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Rosol | Timofey Skatov | |
1. podání % | 53/87 (61%) | 64/90 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/53 (66%) | 40/64 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/34 (56%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 38/90 (42%) | 33/87 (38%) |
Vyhrané body celkem | 92/177 (52%) | 85/177 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Timofey Skatov | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
Lukas Rosol | (5) | |
0-0 | ||
7-65 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lukas Rosol vs. Timofey Skatov - Vzájemné zápasy
04.04.22 | 1. kolo | Lukas Rosol | Timofey Skatov | 7-65, 7-65 | detail zápasu | Oeiras 2 | antuka |
Lukas Rosol form & Timofey Skatov form
Lukas Rosol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |
Timofey Skatov - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |