ZÁPAS
12.10.21 | kvalifik. | Lukas Hellum Lilleengen | John Sperle | 3-6, 6-3, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | John Sperle | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | John Sperle | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Nórsko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lukas Hellum Lilleengen vs. John Sperle - Vzájemné zápasy
12.10.21 | kvalifik. | Lukas Hellum Lilleengen | John Sperle | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Lukas Hellum Lilleengen form & John Sperle form
Lukas Hellum Lilleengen - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |
John Sperle - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 4-1, Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 0-1, - John Sperle - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |