ZÁPAS
11.10.21 | 2. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Gonzalo Zeitune | 6-4, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Hellum Lilleengen | Gonzalo Zeitune | |
1. podání % | 28/59 (47%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/28 (68%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/31 (58%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 22/59 (37%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Gonzalo Zeitune | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Hellum Lilleengen | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Nórsko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
23.05.05, 18 Let
23.05.05, 18 Let
Lukas Hellum Lilleengen vs. Gonzalo Zeitune - Vzájemné zápasy
11.10.21 | 2. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Gonzalo Zeitune | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Lukas Hellum Lilleengen form & Gonzalo Zeitune form
Lukas Hellum Lilleengen - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Gonzalo Zeitune - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Maria Zarate | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Perez Maiztegui | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Felipe Pagnacco | 7-68, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-713, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Frazier Rengifo | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Mathews | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Nicolas Hollender | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Rocco Valente | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 6-1 | detail zápasu |