ZÁPAS
25.05.21 | 1. kolo | Luka Todorovic | Miljan Zekic | 0-3, - skreč | M25 Kiseljak | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luka Todorovic | Miljan Zekic | |
1. podání % | 5/12 (42%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z 1.podání | 2/5 (40%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/7 (29%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 2/7 (29%) | 8/12 (67%) |
Vyhrané body celkem | 6/19 (32%) | 13/19 (68%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Luka Todorovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luka Todorovic | 0-3 | |
0-0, 0-15 | ||
- skreč |
Srbsko
07.07.02, 21 Let
07.07.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Luka Todorovic vs. Miljan Zekic - Vzájemné zápasy
25.05.21 | 1. kolo | Luka Todorovic | Miljan Zekic | 0-3, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | M25 Kiseljak | antuka |
Luka Todorovic form & Miljan Zekic form
Luka Todorovic - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. George Lazarov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Artem Mazur | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-3, 0-6, 11-13 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Strahinja Rakic | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefan Milicevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Admir Kalender | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Tomislav Podvinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Biletic | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Miljan Zekic - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Miljan Zekic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu |