ZÁPAS
11.07.21 | 1. kolo kval. | Luigi Castelletti | Pedro Ortega | 6-3, 6-3 | M15 L'Aquila | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
15.08.02, 21 Let
15.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
10.02.89, 35 Let
10.02.89, 35 Let
Luigi Castelletti vs. Pedro Ortega - Vzájemné zápasy
11.07.21 | 1. kolo kval. | Luigi Castelletti | Pedro Ortega | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 L'Aquila | antuka |
Luigi Castelletti form & Pedro Ortega form
Luigi Castelletti - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Milan Markovits | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-71, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. David Sanchez-Pascuala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 7-5, 3-1, Mika Brunold - skreč | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliot Nobel | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-73, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Marigliano | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rushil Khosla | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Sclearenco | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Pedro Ortega - poslední zápasy
M15 Salerno - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Gauthier Cappello | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Melik Feler | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Joao Hinsching | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Cherione | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Reami Da Cunha | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schlatter | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F6 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Luiz Eduardo Santos | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F5 - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Caio Gruber | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Carlos Ribas Crichigno | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-2, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Testa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Dan Dowson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu |