ZÁPAS
19.04.21 | 2. kolo kval. | Luigi Castelletti | Matthias Uwe Kask | 7-5, 2-6, 17-15 | M15 Sibenik | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luigi Castelletti | Matthias Uwe Kask | |
1. podání % | 36/72 (50%) | 52/83 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/36 (81%) | 37/52 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/36 (53%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 29/83 (35%) | 24/72 (33%) |
Vyhrané body celkem | 77/155 (50%) | 78/155 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esa | 6 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Luigi Castelletti | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luigi Castelletti | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luigi Castelletti | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luigi Castelletti | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luigi Castelletti | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luigi Castelletti | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luigi Castelletti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luigi Castelletti | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luigi Castelletti | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luigi Castelletti | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10, 11-11, 11-12, 12-12, 12-13, 13-13, 13-14, 14-14 | ||
17-15 |
Taliansko
15.08.02, 21 Let
15.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
26.08.05, 18 Let
26.08.05, 18 Let
Luigi Castelletti vs. Matthias Uwe Kask - Vzájemné zápasy
19.04.21 | 2. kolo kval. | Luigi Castelletti | Matthias Uwe Kask | 7-5, 2-6, 17-15 | detail zápasu | M15 Sibenik | antuka |
Luigi Castelletti form & Matthias Uwe Kask form
Luigi Castelletti - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Milan Markovits | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-71, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. David Sanchez-Pascuala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 7-5, 3-1, Mika Brunold - skreč | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliot Nobel | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-73, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Marigliano | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rushil Khosla | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Sclearenco | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Matthias Uwe Kask - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.22 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.22 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Christian Carassai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Duje Kekez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Petar Pjevcevic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Babic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leon Benedict | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Marin Jamnicki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 5-7, 6-2, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 2-6, 4-6 | detail zápasu |