ZÁPAS
21.02.21 | 1. kolo kval. | Luigi Castelletti | Erwin Troebinger | 7-65, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
15.08.02, 21 Let
15.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.08.96, 27 Let
02.08.96, 27 Let
Luigi Castelletti vs. Erwin Troebinger - Vzájemné zápasy
21.02.21 | 1. kolo kval. | Luigi Castelletti | Erwin Troebinger | 7-65, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Luigi Castelletti form & Erwin Troebinger form
Luigi Castelletti - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Milan Markovits | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-71, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. David Sanchez-Pascuala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 7-5, 3-1, Mika Brunold - skreč | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliot Nobel | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-73, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Marigliano | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rushil Khosla | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Sclearenco | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Erwin Troebinger - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 6-3, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Colombo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tim Ruehl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 0-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 7-64, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Alejo Vilaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 5-7, 6-72 | detail zápasu |