ZÁPAS
28.11.21 | 1. kolo kval. | Luciano Darderi | Rafael Matos | 6-3, 6-3 | Sao Paulo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luciano Darderi | Rafael Matos | |
1. podání % | 26/47 (55%) | 29/55 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/26 (92%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z returnu | 22/55 (40%) | 11/47 (23%) |
Vyhrané body celkem | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Luciano Darderi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Luciano Darderi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Luciano Darderi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Luciano Darderi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Luciano Darderi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Luciano Darderi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Luciano Darderi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luciano Darderi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Luciano Darderi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luciano Darderi vs. Rafael Matos - Vzájemné zápasy
28.11.21 | 1. kolo kval. | Luciano Darderi | Rafael Matos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
22.11.21 | kvalifik. | Luciano Darderi | Rafael Matos | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Brasilia Challenger | antuka |
Luciano Darderi form & Rafael Matos form
Luciano Darderi - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-76, 7-65 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Facundo Bagnis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Sebastian Baez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Yannick Hanfmann | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Collarini | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 6-76, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu |
Rafael Matos - poslední zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |