ZÁPAS
20.08.19 | kvalifik. | Luciano Carraro | Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-0, 6-2 | M15 Lambare | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Paraguay
13.12.97, 26 Let
13.12.97, 26 Let
Luciano Carraro vs. Hernando Jose Escurra Isnardi - Vzájemné zápasy
20.08.19 | kvalifik. | Luciano Carraro | Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Lambare | antuka |
Luciano Carraro form & Hernando Jose Escurra Isnardi form
Luciano Carraro - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carlos Maria Zarate | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Pagnacco | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Daniel Michalski | 0-6, 0-3, - Luciano Carraro - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Hernando Jose Escurra Isnardi - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Mateo Berta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Menezes | 7-63, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Luiz Felipe Gobbi Brandao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 7-62, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ausias Martin Melo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. David Naharro | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Drazen Petrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milan Cvetkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Zeitune | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 7-65, 6-3 | detail zápasu |