Lucas Krainer vs. Lawrence Bataljin 05.04.2021

Lucas Krainer vs. Lawrence Bataljin 05.04.2021 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

05.04.212. kolo kval.Lucas Krainer Lawrence Bataljin 6-2, 6-0 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Lucas Krainer
Rakúsko
12.10.00, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 24 Let







Lawrence Bataljin
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lucas Krainer vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy

05.04.212. kolo kval.Lucas KrainerLawrence Bataljin6-2, 6-0 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Lucas Krainer - poslední zápasy

Egypt M15 Cairo - antuka
20.04.21
kvalifik.
vs. Gian Marco Ortenzi4-6, 6-75 prohradetail zápasu
19.04.21
2. kolo kval.
vs. Lorenzo Claverie6-2, 6-73, 11-9 výhradetail zápasu
18.04.21
1. kolo kval.
vs. Stephanos Schinas6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
16.04.21
čtvrtfinále
vs. Giacomo Dambrosi6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.04.21
2. kolo
vs. Matteo Donati6-2, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
14.04.21
1. kolo
vs. Daniele Capecchi2-6, 7-63, 6-4 výhradetail zápasu
13.04.21
kvalifik.
vs. Amr Asrawy6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.04.21
2. kolo kval.
vs. Roberto Rosales6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.04.21
1. kolo kval.
vs. Sherif Makhlouf6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
07.04.21
1. kolo
vs. Mattia Bellucci6-73, 6-71 prohradetail zápasu
06.04.21
kvalifik.
vs. Andres Gabriel Ciurletti6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.04.21
2. kolo kval.
vs. Lawrence Bataljin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
17.03.21
1. kolo
vs. Makoto Ochi3-6, 7-65, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
14.03.21
finále
vs. Yu Hsiou Hsu2-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.03.21
semifinále
vs. Hanwen Li3-6, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
12.03.21
čtvrtfinále
vs. Aldin Setkic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.03.21
2. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez7-5, 6-4 výhradetail zápasu
10.03.21
1. kolo
vs. Jing Long Weng6-2, 6-1 výhradetail zápasu
09.03.21
kvalifik.
vs. Giorgio Ricca6-2, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
08.03.21
2. kolo kval.
vs. Gabriele Datei6-1, 6-4 výhradetail zápasu
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.03.21
kvalifik.
vs. Samuel Vincent Ruggeri3-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.03.21
1. kolo kval.
vs. Jing Long Weng6-0, 6-3 výhradetail zápasu
01.03.21
2. kolo kval.
vs. Emiliano Troche6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
26.02.21
čtvrtfinále
vs. Paul Jubb2-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.21
2. kolo
vs. Sho Shimabukuro7-66, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
24.02.21
1. kolo
vs. Erbol Eldiyar Uulu6-0, 6-4 výhradetail zápasu
23.02.21
kvalifik.
vs. Daisuke Sumizawa3-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Kirill Kivattsev7-65, 6-4 výhradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Mohab Hamed6-1, 6-3 výhradetail zápasu

Lawrence Bataljin - poslední zápasy

Egypt M15 Cairo - antuka
12.04.21
2. kolo kval.
vs. Lorenzo Vatteroni2-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.04.21
1. kolo kval.
vs. Kousuke Ogura6-1, 5-7, 20-18 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
05.04.21
2. kolo kval.
vs. Lucas Krainer2-6, 0-6 prohradetail zápasu
04.04.21
1. kolo kval.
vs. Yacoub Makzoume6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
29.03.21
1. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-2, 6-2 výhradetail zápasu
29.03.21
2. kolo kval.
vs. Alexandros Skorilas3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
22.03.21
2. kolo kval.
vs. Sasi Kumar Mukund3-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.03.21
1. kolo kval.
vs. Da-Niel Kotze6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
15.03.21
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens3-6, 6-74 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
30.07.20
1. kolo
vs. Li Tu6-2, 6-77, 7-10 prohradetail zápasu
28.07.20
1. kolo
vs. Josh Laka4-6, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
21.07.20
1. kolo
vs. Callum Gale1-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
20.07.20
1. kolo
vs. Asykal Azhar6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Spain Roja de - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Alvarez Varona3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Sabadell - antuka
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Bruno Pujol Navarro1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Melilla - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Ivan Marrero Curbelo1-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Armando Moya Armando Moya - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Spain M25 Madrid - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Alex Marti Pujolras1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
10.09.19
kvalifik.
vs. Goncalo Falcao6-2, 0-6, 10-12 prohradetail zápasu
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Sheil Kotecha6-3, 6-0 výhradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Moya Moreno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Sergio Martos Gornes3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain M15 Xativa - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Imanol Lopez Morillo0-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov5-7, 7-69, 10-8 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jordi Dasi6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
18.07.19
1. kolo
vs. Zizou Bergs2-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Robin Erik Parts6-74, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Tadas Babelis6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Lithuania M15 Vilnius - antuka
09.07.19
kvalifik.
vs. Georgii Kravchenko3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Piotr Galus4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
<