ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Lucas Krainer | Jack Gibbens | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.06.97, 26 Let
23.06.97, 26 Let
Lucas Krainer vs. Jack Gibbens - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Lucas Krainer | Jack Gibbens | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Lucas Krainer form & Jack Gibbens form
Lucas Krainer - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.22 semifinále | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detail zápasu |
Jack Gibbens - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu |