ZÁPAS
09.06.22 | 2. kolo | Lucas Krainer | Brandon Walkin | 6-3, 6-1 | M15 Bytom | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Krainer | Brandon Walkin | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 33/45 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/27 (89%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/45 (47%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Krainer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Krainer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Krainer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Krainer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lucas Krainer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Krainer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Brandon Walkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Krainer | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Brandon Walkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Krainer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Krainer vs. Brandon Walkin - Vzájemné zápasy
06.07.22 | 1. kolo | Lucas Krainer | Brandon Walkin | 6-4, 7-61 | detail zápasu | M15 Velenje | antuka |
09.06.22 | 2. kolo | Lucas Krainer | Brandon Walkin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Bytom | antuka |
Lucas Krainer form & Brandon Walkin form
Lucas Krainer - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.22 semifinále | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detail zápasu |
Brandon Walkin - poslední zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | detail zápasu |