INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Gerch vs. Louis Wessels - Vzájemné zápasy
13.08.21 | čtvrtfinále | Lucas Gerch | Louis Wessels | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Frankfurt | antuka |
07.08.20 | 1. kolo | Lucas Gerch | Louis Wessels | 6-3, 2-0, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | All Lower | antuka |
20.07.19 | semifinále | Lucas Gerch | Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M25+H Kassel | antuka |
Lucas Gerch form & Louis Wessels form
Lucas Gerch - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Stefan Palosi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Louis Wessels - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detail zápasu |