ZÁPAS
05.08.20 | 1. kolo | Lucas Gerch | Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lucas Gerch | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Benjamin Lock | |
0-0 | ||
Lucas Gerch | 3-1 | |
3-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40 | ||
Lucas Gerch | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Gerch | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
Lucas Gerch | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Gerch | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0 | ||
Lucas Gerch | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Gerch | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-4 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Lucas Gerch | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 | Benjamin Lock | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Gerch vs. Benjamin Lock - Vzájemné zápasy
15.01.24 | 1. kolo | Benjamin Lock | Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
05.08.20 | 1. kolo | Lucas Gerch | Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Lucas Gerch form & Benjamin Lock form
Lucas Gerch - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Stefan Palosi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Benjamin Lock - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |