ZÁPAS
24.03.21 | 1. kolo | Lucas Catarina | Olivier Rojas | 6-1, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Catarina | Olivier Rojas | |
1. podání % | 20/39 (51%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/20 (95%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/33 (67%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkem | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Olivier Rojas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Olivier Rojas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Olivier Rojas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Olivier Rojas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olivier Rojas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Olivier Rojas | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Olivier Rojas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
14.01.01, 23 Let
14.01.01, 23 Let
Lucas Catarina vs. Olivier Rojas - Vzájemné zápasy
24.03.21 | 1. kolo | Lucas Catarina | Olivier Rojas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Lucas Catarina form & Olivier Rojas form
Lucas Catarina - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Olivier Rojas - poslední zápasy
M25 Koksijde - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Harold Huens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Felix Einig | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Raphael Lambling | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Cyril Respaut | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Dabbabi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Stevan Popovic | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |