ZÁPAS
28.04.21 | 1. kolo | Lucas Catarina | Michal Konecny | 2-6, 6-4, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Catarina | Michal Konecny | |
1. podání % | 46/78 (59%) | 58/91 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/46 (67%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/32 (59%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 42/91 (46%) | 28/78 (36%) |
Vyhrané body celkem | 92/169 (54%) | 77/169 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucas Catarina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Catarina vs. Michal Konecny - Vzájemné zápasy
28.04.21 | 1. kolo | Lucas Catarina | Michal Konecny | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
31.10.19 | 2. kolo | Michal Konecny | Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Opava | koberec |
19.02.19 | 1. kolo | Lucas Catarina | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Aktobe | tvrdý I. |
Lucas Catarina form & Michal Konecny form
Lucas Catarina - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Michal Konecny - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |