ZÁPAS
07.03.20 | semifinále | Lucas Catarina | Ljubomir Celebic | 6-3, 7-5 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Catarina | Ljubomir Celebic | |
1. podání % | 37/58 (64%) | 47/63 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/37 (59%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/63 (52%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkem | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Lucas Catarina | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Ljubomir Celebic | |
Lucas Catarina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ljubomir Celebic | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-1 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Catarina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-4 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lucas Catarina | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-5 | Ljubomir Celebic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
6-5 | Ljubomir Celebic | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Catarina vs. Ljubomir Celebic - Vzájemné zápasy
07.03.20 | semifinále | Lucas Catarina | Ljubomir Celebic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Lucas Catarina form & Ljubomir Celebic form
Lucas Catarina - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Ljubomir Celebic - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | detail zápasu |