ZÁPAS
09.08.20 | 1. kolo | Lucas Catarina | Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Calvin Hemery | |
0-0 | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
3-1 | Calvin Hemery | |
0-0 | ||
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Calvin Hemery | |
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Calvin Hemery | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-1 | Calvin Hemery | |
0-0 | ||
Lucas Catarina | 3-1 | |
3-2 | Calvin Hemery | |
Lucas Catarina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-3 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Catarina vs. Calvin Hemery - Vzájemné zápasy
16.10.22 | 1. kolo kval. | Calvin Hemery | Lucas Catarina | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Vilnus Challenger | tvrdý I. |
09.08.20 | 1. kolo | Lucas Catarina | Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Lucas Catarina form & Calvin Hemery form
Lucas Catarina - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Calvin Hemery - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |