ZÁPAS
10.06.23 | čtvrtfinále | Luca Wiedenmann | Tomas Farjat | 6-3, 6-3 | M15 Nyiregyhaza | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luca Wiedenmann vs. Tomas Farjat - Vzájemné zápasy
10.06.23 | čtvrtfinále | Luca Wiedenmann | Tomas Farjat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Nyiregyhaza | antuka |
Luca Wiedenmann form & Tomas Farjat form
Luca Wiedenmann - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nikola Basic | 6-711, 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Louis Tessa | 6-3, 4-0, Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 3-0, Christian Langmo - skreč | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Karue Sell | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Bernard Tomic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Adit Sinha | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ronald Hohmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-2, 2-1, Daniele Rapagnetta - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Massimo Giunta | 7-63, 2-1, Massimo Giunta - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Louis Tessa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Oscar Weightman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
12.08.23 čtvrtfinále | vs. Marc Majdandzic | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Tomas Farjat - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - skreč | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | detail zápasu |