ZÁPAS
14.11.19 | 3. kolo | Luca Vanni | Andrea Pellegrino | 6-0, 6-2 | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Luca Vanni | Andrea Pellegrino | |
1. podání % | 23/36 (64%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/23 (91%) | 20/29 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 4/24 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/53 (55%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 11 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Vanni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Vanni | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Vanni | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Vanni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Vanni | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Vanni | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Luca Vanni | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luca Vanni vs. Andrea Pellegrino - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 3. kolo | Luca Vanni | Andrea Pellegrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
16.07.19 | 2. kolo | Andrea Pellegrino | Luca Vanni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | San Benedetto | antuka |
09.06.14 | 2. kolo | Luca Vanni | Andrea Pellegrino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Italy F18 | antuka |
Luca Vanni form & Andrea Pellegrino form
Luca Vanni - poslední zápasy
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Radu Albot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 0-3, - Luca Vanni - skreč | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
05.08.21 čtvrtfinále | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.21 2. kolo | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-78, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Leonardo Mayer | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 1-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 7-5, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilias Zimmermann | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella 3 - tvrdý I. | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-76, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Biella 2 - tvrdý I. | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 1 - tvrdý I. | ||||
10.02.21 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-78, 1-6 | detail zápasu |
Andrea Pellegrino - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu |