ZÁPAS
01.04.19 | 1. kolo kval. | Luca George Tatomir | Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luca George Tatomir vs. Vlad Victor Cornea - Vzájemné zápasy
01.04.19 | 1. kolo kval. | Luca George Tatomir | Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
23.05.18 | 1. kolo | Vlad Victor Cornea | Luca George Tatomir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
16.03.15 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Luca George Tatomir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Croatia F5 | antuka |
21.07.14 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Luca George Tatomir | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
Luca George Tatomir form & Vlad Victor Cornea form
Luca George Tatomir - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Vlad Victor Cornea - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |