ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Louroi Martinez | Umut Kaan Yenilmez | 7-65, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
31.07.03, 20 Let
31.07.03, 20 Let
Louroi Martinez vs. Umut Kaan Yenilmez - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Louroi Martinez | Umut Kaan Yenilmez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Louroi Martinez form & Umut Kaan Yenilmez form
Louroi Martinez - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Umut Kaan Yenilmez - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mark Kaufman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 2-1, Kuang Chen Lin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Eren Uranli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Denys Klok | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikelis Libietis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Fatih Sari | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 1-6 | detail zápasu |