ZÁPAS
26.05.21 | 1. kolo | Louroi Martinez | Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 6-2 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Louroi Martinez | Ibrokhimjon Urinov | |
1. podání % | 29/48 (60%) | 30/44 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
20.07.02, 21 Let
20.07.02, 21 Let
Louroi Martinez vs. Ibrokhimjon Urinov - Vzájemné zápasy
26.05.21 | 1. kolo | Louroi Martinez | Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Louroi Martinez form & Ibrokhimjon Urinov form
Louroi Martinez - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ibrokhimjon Urinov - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Andrey Nelich | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Mirgiiaz Mirdzhaliev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
26.04.19 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Danila Arsenov | 0-6, 2-6 | detail zápasu |