ZÁPAS
12.10.21 | 2. kolo kval. | Louis Allen | Seth Seely | 6-4, 1-6, 10-7 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
23.01.00, 24 Let
23.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
19.04.01, 22 Let
19.04.01, 22 Let
Louis Allen vs. Seth Seely - Vzájemné zápasy
12.10.21 | 2. kolo kval. | Louis Allen | Seth Seely | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Louis Allen form & Seth Seely form
Louis Allen - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Seth Seely - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alex Boisson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 7-64, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Jordan Parker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lj Fick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu |