ZÁPAS
15.08.21 | 1. kolo kval. | Louis Allen | Floris Podzimek | 6-3, 6-3 | M15 Oldenzaal | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
23.01.00, 24 Let
23.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
15.05.00, 23 Let
15.05.00, 23 Let
Louis Allen vs. Floris Podzimek - Vzájemné zápasy
15.08.21 | 1. kolo kval. | Louis Allen | Floris Podzimek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Oldenzaal | antuka |
Louis Allen form & Floris Podzimek form
Louis Allen - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Dev Javia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-72, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Floris Podzimek - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Warren Wood | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Bjorn Nareyka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. William Griffith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Niels Visker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Matiyevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Viju George | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Erick Sanchez | 4-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Noah Berry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Ortega | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Kevin Cheruiyot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Fethi Achour | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Takara Matsuzuka | 6-2, 7-5 | detail zápasu |