ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Louis Allen | Alessandro-Damiano Ventre | 6-2, 3-6, 10-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
23.01.00, 24 Let
23.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
26.06.85, 38 Let
26.06.85, 38 Let
Louis Allen vs. Alessandro-Damiano Ventre - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Louis Allen | Alessandro-Damiano Ventre | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Louis Allen form & Alessandro-Damiano Ventre form
Louis Allen - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Alessandro-Damiano Ventre - poslední zápasy
M15 Fountain - tvrdý | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Dylan Charlap | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 7-64, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-66, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 6-0, 5-1, Tomas Farjat - skreč | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Anas Chakrouni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 6-73, 6-2, 14-16 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Justin Roberts | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Pierre Alexandre Bedouet | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Jody Maginley | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Leighton Allen | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Piers Foley | 6-0, 6-2 | detail zápasu |