ZÁPAS
12.04.21 | 2. kolo kval. | Lorenzo Vatteroni | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-3 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
27.09.00, 23 Let
27.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Lorenzo Vatteroni vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Lorenzo Vatteroni | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Lorenzo Vatteroni form & Lawrence Bataljin form
Lorenzo Vatteroni - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 1-0, Kyle Overmyer - skreč | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daniel Cox | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-0, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Alberto Morolli | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |