ZÁPAS
30.12.21 | 2. kolo | Lorenzo Rottoli | Tsung-Hao Huang | 6-2, 6-4 | M15 Doha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lorenzo Rottoli | Tsung-Hao Huang | |
1. podání % | 45/65 (69%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/45 (69%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/20 (35%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/62 (50%) | 27/65 (42%) |
Vyhrané body celkem | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Lorenzo Rottoli | 2-0 | |
0-0, 40-0 | ||
Lorenzo Rottoli | 2-1 | |
0-0, 30-30 | ||
3-1 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 40-40 | ||
Lorenzo Rottoli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Rottoli | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tsung-Hao Huang | |
Lorenzo Rottoli | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Rottoli | 3-1 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Lorenzo Rottoli | 4-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Lorenzo Rottoli | 5-3 | |
0-0, A-40 | ||
Lorenzo Rottoli | 5-4 | |
0-0, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40 | ||
Lorenzo Rottoli | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lorenzo Rottoli vs. Tsung-Hao Huang - Vzájemné zápasy
30.12.21 | 2. kolo | Lorenzo Rottoli | Tsung-Hao Huang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
Lorenzo Rottoli form & Tsung-Hao Huang form
Lorenzo Rottoli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-74, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 7-60, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sebastian Dominko | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Tsung-Hao Huang - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Maik Steiner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 5-7, 5-3, Ye Cong Mo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ki Lung Ng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | detail zápasu |