ZÁPAS
13.06.21 | 1. kolo kval. | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Sebastian Bahamondes | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
03.10.01, 22 Let
03.10.01, 22 Let
Lorenzo Joaquin Rodriguez vs. Sebastian Bahamondes - Vzájemné zápasy
13.06.21 | 1. kolo kval. | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Sebastian Bahamondes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Lorenzo Joaquin Rodriguez form & Sebastian Bahamondes form
Lorenzo Joaquin Rodriguez - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-72, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | Johannes Ingildsen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Torres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Lautaro Midon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luis Andre Oliva Ewel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alex Barrena | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elbert Barr | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Martinez | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Franco Emanuel Egea | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sebastian Bahamondes - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu |