ZÁPAS
06.03.23 | kvalifik. | Lorenzo Carboni | Freddy Blaydes | 2-6, 6-3, 11-9 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lorenzo Carboni | Freddy Blaydes | |
1. podání % | 54/68 (79%) | 44/64 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/54 (57%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 30/64 (47%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body celkem | 68/132 (52%) | 64/132 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lorenzo Carboni | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Freddy Blaydes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Lorenzo Carboni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Freddy Blaydes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Carboni | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Freddy Blaydes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Carboni | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Freddy Blaydes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Carboni | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Freddy Blaydes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Carboni | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Freddy Blaydes | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 4-7, 5-7, 5-8, 6-8, 7-8, 7-9, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
13.12.05, 18 Let
13.12.05, 18 Let
Lorenzo Carboni vs. Freddy Blaydes - Vzájemné zápasy
06.03.23 | kvalifik. | Lorenzo Carboni | Freddy Blaydes | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Lorenzo Carboni form & Freddy Blaydes form
Lorenzo Carboni - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. John Sperle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 7-5, 2-6, 0-3, - Lorenzo Carboni - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Timo Legout | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Dominik Recek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 0-2, - Lorenzo Carboni - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Filippo Moroni | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Theo Herrmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Toufik Sahtali | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
08.07.23 finále | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Freddy Blaydes - poslední zápasy
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aryan Jit Singh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luc Koenig | 6-74, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
11.07.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 7-67, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Yujiro Onuma | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 7-610, 7-66 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Carboni | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 6-72, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 7-65, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 3-0, Ying-Ze Chen - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 2-6 | detail zápasu |