ZÁPAS
19.08.21 | 2. kolo | Lorenzo Bocchi | Guy Den Ouden | 6-3, 6-0 | M15 Oldenzaal | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lorenzo Bocchi | Guy Den Ouden | |
1. podání % | 26/47 (55%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Lorenzo Bocchi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lorenzo Bocchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lorenzo Bocchi vs. Guy Den Ouden - Vzájemné zápasy
19.08.21 | 2. kolo | Lorenzo Bocchi | Guy Den Ouden | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Oldenzaal | antuka |
Lorenzo Bocchi form & Guy Den Ouden form
Lorenzo Bocchi - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
06.07.23 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Guy Den Ouden - poslední zápasy
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | detail zápasu |