ZÁPAS
26.10.20 | 2. kolo kval. | Loic Ratsaratany | Juan Pablo Paz | 6-2, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
31.05.99, 24 Let
31.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Loic Ratsaratany vs. Juan Pablo Paz - Vzájemné zápasy
26.10.20 | 2. kolo kval. | Loic Ratsaratany | Juan Pablo Paz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Loic Ratsaratany form & Juan Pablo Paz form
Loic Ratsaratany - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Carrara | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-0, 6-72, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Hugo Schott | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Louis Allen | 4-6, 7-63, 10-3 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Stefan Loncar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-5, - Loic Ratsaratany - skreč | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirko Cutuli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 4-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu |
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu |