ZÁPAS
26.09.21 | 1. kolo kval. | Leopold Zima | Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | M25 Falun | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leopold Zima vs. Nicolas Kobelt - Vzájemné zápasy
26.09.21 | 1. kolo kval. | Leopold Zima | Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Leopold Zima form & Nicolas Kobelt form
Leopold Zima - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Nicolas Kobelt - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Okonkwo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Thomas Brown | 7-62, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Frusina | 6-74, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Markus Bolin | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Tiago Pires | 6-2, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Lewie Lane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Peter Nad | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | detail zápasu |