ZÁPAS
04.07.21 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-4 | M15 Sofia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
09.05.97, 26 Let
14 171 $
09.05.97, 26 Let
14 171 $
Leonid Sheyngezikht vs. Vlad Andrei Dumitru - Vzájemné zápasy
04.07.21 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Sofia | antuka |
Leonid Sheyngezikht form & Vlad Andrei Dumitru form
Leonid Sheyngezikht - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Vlad Andrei Dumitru - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |