ZÁPAS
01.06.22 | 1. kolo | Leonid Sheyngezikht | Jan Kobierski | 6-1, 6-1 | M15 Vaasa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Leonid Sheyngezikht | Jan Kobierski | |
1. podání % | 28/40 (70%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 2/21 (10%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/33 (85%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané body celkem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Jan Kobierski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
15.01.04, 20 Let
15.01.04, 20 Let
Leonid Sheyngezikht vs. Jan Kobierski - Vzájemné zápasy
01.06.22 | 1. kolo | Leonid Sheyngezikht | Jan Kobierski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Vaasa | tvrdý |
Leonid Sheyngezikht form & Jan Kobierski form
Leonid Sheyngezikht - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Jan Kobierski - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 7-69, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Ivan Gretskiy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 1-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-60, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadzhymyrat Charyyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Toby Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Erik Arutiunian | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-1, - Jan Kobierski - skreč | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 1-6 | detail zápasu |