ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Hans Albert Schubert | 6-0, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
15.11.99, 24 Let
15.11.99, 24 Let
Leonid Sheyngezikht vs. Hans Albert Schubert - Vzájemné zápasy
16.11.20 | 2. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Hans Albert Schubert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Leonid Sheyngezikht form & Hans Albert Schubert form
Leonid Sheyngezikht - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Hans Albert Schubert - poslední zápasy
M15 Concepcion - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-1, 5-7, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Eric David Verdes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ashot Mkrtchyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alen Bill | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasios Charatsis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Rosales | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Franco Marini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Miguel Fernando Pereira | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Javier Guzman | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Victor Chaw | 5-7, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Yu-Hsiang Su | 3-6, 0-3, - Hans Albert Schubert - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ocantos | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
08.06.22 kvalifik. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-66, 0-6, 5-10 | detail zápasu |