ZÁPAS
27.06.21 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Aleksa Daskalovic | 6-4, 6-2 | M25 Belgrade | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
18.08.98, 25 Let
18.08.98, 25 Let
Leonid Sheyngezikht vs. Aleksa Daskalovic - Vzájemné zápasy
27.06.21 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Aleksa Daskalovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Belgrade | antuka |
Leonid Sheyngezikht form & Aleksa Daskalovic form
Leonid Sheyngezikht - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Aleksa Daskalovic - poslední zápasy
M25 Belgrade - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Dan Dowson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Karlo Kranic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Djordje Janackovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Ivaylo Traykov | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Ruslan Khunarikov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Georg Winkler | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Levente Godry | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Aitor Aramburu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Roko Savin | 6-73, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Eduard Guell Bartrina | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Ioannis Stergiou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ognjen Vasiljevic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.17 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Josip Herceg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Adam Hecimovic | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Feda Bilic | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F8 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Milos Dabic | 6-4, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F7 - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djordjevic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu |