ZÁPAS
23.11.15 | 2. kolo kval. | Leonardo Civita-Telles | Mesa Mei | 6-1, 6-1 | USA F34 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
14.11.95, 28 Let
14.11.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
08.02.92, 32 Let
08.02.92, 32 Let
Leonardo Civita-Telles vs. Mesa Mei - Vzájemné zápasy
23.11.15 | 2. kolo kval. | Leonardo Civita-Telles | Mesa Mei | 6-1, 6-1 | detail zápasu | USA F34 | tvrdý I. |
Leonardo Civita-Telles form & Mesa Mei form
Leonardo Civita-Telles - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Cagan Celik | - | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - skreč | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - skreč | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.21 čtvrtfinále | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Mesa Mei - poslední zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tom Pisane | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sava Radovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chinmay Bakshi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ecuador F1 - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Asdrubal Gobernate | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Stefan Kabasaj | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canada F5 - tvrdý | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Mitchell Dobek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Canada F3 - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Victor Krustev | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Mexico F5 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alvarez Rodriguez | 5-0, Gabriel Alvarez Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Robbie Mudge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Francisco Vargas | 5-7, 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Stephen Madonia | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.16 | vs. Tetsuya Ota | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Anthony Albright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.15 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu |