ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Leon Hoeveler | Shahar Gabay | 6-1, 6-0 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
25.12.95, 28 Let
25.12.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.00, 23 Let
12.06.00, 23 Let
Leon Hoeveler vs. Shahar Gabay - Vzájemné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Leon Hoeveler | Shahar Gabay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Leon Hoeveler form & Shahar Gabay form
Leon Hoeveler - poslední zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Moritz Stroebel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Axel Nefve | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Tino Kovacic | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Stijn Pel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mihailo Savic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Svojgr | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Shahar Gabay - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu |